آخرین مطالب
خانه / اخبار / گفتگو ی مدیرعامل و اعضاء انجمن حمایت از بیماران تالاسمی گیلان با مدیرکل صداوسیمای گیلان

گفتگو ی مدیرعامل و اعضاء انجمن حمایت از بیماران تالاسمی گیلان با مدیرکل صداوسیمای گیلان

بسمه تعالی

گفتگو ی مدیرعامل و اعضاء انجمن حمایت از بیماران تالاسمی گیلان با مدیرکل صداوسیمای گیلان

مدیرعامل و اعضاء انجمن حمایت از بیماران تالاسمی گیلان با حضور در صداوسیمای گیلان با محسن نصرپور مدیرکل این مرکزبه منظور بیان پاره ای از مسائل و مشکلات مرتبط با تالاسمی در استان دیدار و گفتگو کردند .
در این جلسه مجتبی زاهدی مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران تالاسمی به معرفی این مؤسسه ، علل و اهداف تشکیل انجمن تالاسمی و فعالیت های صورت گرفته در استان اشاره کرد و به اهمیت موضوع اطلاع رسانی در امر تالاسمی پرداخت و خواستار همکاری و همیاری رسانه در این خصوص شد .
در ادامه یاسر رمضانی و سید مجتبی میرعبدالعظیمی از اعضای هیأت امنا انجمن تالاسمی به بیان برخی مشکلات افراد مبتلا به تالاسمی و همچنین دلایل عدم ریشه کن نشدن آن با وجود پیشرفت های فزاینده علم پزشکی در این خصوص پرداختند . اعضای هیئت امنای انجمن تالاسمی عدم اطلاع کافی خانواده ها را از عوامل بروز این بیماری دانستند همچنین  به کوتاهی سازمانها و ادارات مرتبط به این امر پرداختند و همکاری و اطلاع رسانی رسانه در این زمینه را خواستار شدند .
محسن نصرپور مدیرکل صداوسیمای گیلان پس از استماع صحبت های مدیرعامل و اعضای انجمن: یکی از اصلی ترین وظایف صداوسیما را اطلاع رسانی به اقشار جامعه عنوان کرد و افزود بالا بردن سطح آگاهی مردم در رابطه با سلامت جامعه مورد تأیید همگان دانست.
مدیرکل صداوسیمای گیلان در خصوص آمادگی صداوسیمای مرکزگیلان جهت توجه بیشتر ، همکاری و حمایت از بیماران تالاسمی گفت: این مرکز در زمینه تهیه فیلم های کوتاه برنامه های مستند و برنامه های گفتگو محور و همچنین ارائه اطلاعات مفید و کوتاه در زمینه تالاسمی آمادگی دارد.

درباره‌ی Gilan-Ts

جوابی بنویسید