آخرین مطالب
خانه / اخبار / گزارش نمایشگاه اتومبیل های کلاسیک (93/02/19)
گزارش نمایشگاه اتومبیل های کلاسیک (93/02/19)

گزارش نمایشگاه اتومبیل های کلاسیک (93/02/19)

گزارش نمایشگاه اتومبیل های کلاسیک
در سالیان اخیر در رسانه های عمومی تالاسمی به شکل نادرستی به تصویر کشیده شده است. به طوریکه عموم جامعه فرد تالاسمی را ناتوان از انجام هرگونه فعالیت و به نوعی معلول متصور هستند. به همین جهت انجمن تالاسمی گیلان در نظر دارد با برگزاری همایش هایی نظیر نمایشگاه اتومبیل های کلاسیک در جهت آشنایی بهتر و صحیح عموم جامعه با بیماری تالاسمی و فرد تالاسمی گام بردارد.نمایشگاه اتومبیل های کلاسیک با همکاری مشترک انجمن تالاسمی استان گیلان و هیات اتومبیل رانی و موتورسواری استان گیلان در تاریخ 93/02/19 به مناسبت روز جهانی تالاسمی (18 اردیبهشت) در ورزشگاه سردار جنگل رشت برگزار گردید.

این همایش که مورد استقبال جمع کثیری از صاحبان اتومبیل های کلاسیک و گیلانیان عزیز قرار گرفت، در سه بخش برگزار شد:
بخش اول به بازدید حضار از اتومبیل ها و موتورهای نمایشگاه اختصاص پیدا کرد.
بخش دوم که قسمت هیجان انگیر همایش بود اتومبیل رانان در پیست ورزشگاه سردارجنگل به انجام حرکات نمایشی پرداختند.
بخش سوم نیز از سوی انجمن تالاسمی استان گیلان از زحمات اتومبیل رانان و اعضای محترم هیات اتومبیل رانی استان با اهدا لوح تقدیر، قدردانی به عمل آمد.لازم به ذکر است پیش از برگزاری این همایش با سازمان انتقال خون مکاتباتی در زمینه حضور واحد سایر جمع آوری خون در محل نمایشگاه صورت گرفته بود و حتی تبلیغات بسیاری نیز در مورد اهدا خون (پیش از برگزاری) نمایشگاه انجام شده بود، که متاسفانه  بنابر گفته های روابط عمومی سازمان انتقال خون واحد سیار این سازمان بعلت نقص فنی، اتوبوس اهداخون در نمایشگاه حاضر نشد.در پایان از جناب آقای محسن واحدی رئیس هیات اتومبیل رانی و موتورسواری استان گیلان و جناب آقای فرهاد مقدم مسئول کمیته اتومبیل های کلاسیک و سایر اعضای محترم این هیات که برای برگزاری این مراسم زحمات فراوانی را متحمل شده اند سپاسگزاری کرده و امیدوارم سایر مسئولین و سازمانها نیز همچون این عزیزان که خالصانه در کنار انجمن تالاسمی بودند، این مسئولین محترم نیز افراد تالاسمی را از یاد نبرند.

تصاویر نمایشگاه را میتوانید در ذیل مشاهده بفرمایید:
IMG_9585

تعدادی از موتورهای شرکت داده شده در نمایشگاه

نسل قدیم و جدید در کنار هم !!!

اتومبیل ها در حال ورود به نمایشگاه

جناب آقای مجتبی زاهدی خمیرانی (مدیرعامل انجمن استان گیلان) در حال مصاحبه

اتومبیل ها در بخش اول همایش

اتومبیل ها در بخش اول همایش

اتومبیل ها در بخش اول همایش

اتومبیل ها در بخش اول همایش

بخش دوم همایش و حرکات نمایشی اتومبیل رانان

بخش دوم همایش و حرکات نمایشی اتومبیل رانان

بخش دوم همایش و حرکات نمایشی اتومبیل رانان

دوش به دوش هم !!!

حضور پرشور گیلانیان عزیز در نمایشگاه

بخش سوم همایش (تقدیر انجمن از هیات اتومبیل رانی و اتومبیل رانان)

غرفه انجمن تالاسمی استان گیلان

از راست: 1-جناب آقای فرهاد مقدم مسئول کمیته کلاسیک هیات اتومبیل رانی. 2- یکی از اتومبیل رانان محترم شرکت کننده در نمایشگاه. 3- جناب آقای سید امیرحسین علوی از اعضای محترم شورای شهر و عضو هیئت مدیره انجمن تالاسمی گیلان. 4- جناب آقای محسن واحدی رئیس هیات اتومبیل رانی و موتور سواری استان. 5- جناب آقای مجتبی زاهدی خمیرانی مدیرعامل انجمن تالاسمی استان گیلان

 

 

درباره‌ی Grey Admin

جوابی بنویسید