آخرین مطالب
خانه / گالری عکس / تقدیر از پرسنل بیمارستان رسول اکرم(ص) آبان91
تقدیر از پرسنل بیمارستان رسول اکرم(ص) آبان91

تقدیر از پرسنل بیمارستان رسول اکرم(ص) آبان91

جشن انجمن تالاسمی گیلان ویژه تقدیر از پرسنل بیمارستان رسول اکرم(ص)

انجمن تالاسمی گیلان مراسم جشنی را در روز 24 آبان ماه 1391 در سالن آمفی تئأتر بیمارستان رسول اکزم (ص) رشت برگزار نمود اما این بار مراسم جشن کمی متفاوت با مراسم های سالهای گذشته بود زیرا این برنامه ویژه ، برای تقدیر از پرسنل زحمتکش بیمارستان رسول اکرم (ص) (مرتبط با تالاسمی) بود. ( توضیح اینکه بیمارستان رسول اکرم (ص) تنها مرکزی در استان است که علیرغم تعریف نشدن بخش تالاسمی برای بیمارستان ، مسئولین آن پذیرفته اند که بیماران تالاسمی تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی را پذیرش کنند و از سال 81 تاکنون نیز این امر را انجام داده اند و می توان گفت به لحاظ امکانات نیز یکی از بهترین مراکز استان می باشد.
مراسم جشن ساعت 10 صبح روز 24/10/1391 با حضور پرسنل بیمارستان ، بیماران تالاسمی و خانواده های محترمشان و برخی از مهمانان ویژه شروع شد. در این برنامه آقایان یاسر رمضانی نماینده انجمن تالاسمی ، دکتر سید محمد قدسی ریاست محترم بیمارستان رسول اکرم (ص) و دکتر شهدی نژاد مدیریت محترم درمان اداره کل تأمین اجتماعی استان گیلان ایراد سخرانی نمودند.

گروه هنری سهند به سرپرستی آقای نیما رهایی و گروه موسیقی به سرپرستی آقای میلاد قربانی نیز در این مراسم به هنرنمایی پرداختند.

اما مهمترین قسمت برنامه، مراسم تقدیر بود که تقدیر شوندگان لوحهای تقدیر و شاخه گل خود را از دست بیماران تالاسمی دریافت نمودند.


در این مراسم هدایایی به پاس حضور  عزیزانی که در مراسم شرکت کرده بودند ، به قید قرعه اهدا گردید. این هدایا را آقای دکتر قدسی به تعداد 5 عدد ، آقای امیر علوی 3 عدد و دکتر شهدی نژاد 20 عدد به شرکت کنندگان اهدا کردند.البته برای پرسنلی که مورد تقدیر قرار گرفتند نیز از طرف مدیریت محترم درمان تأمین اجتماعی استان هدایایی در نظر گرفته شد.

نکته قابل تأمل در این مراسم حضور نیافتن مسؤلین دانشگاه علوم پزشکی استان و برخی مسؤلین دیگر بود که شاید برنامه های مهمتری از حضور یافتن در جمع صمیمی بیماران تالاسمی و شاد کردن دل این عزیزان ، داشتند.
در پایان مراسم ضمن پذیرایی از شرکت کنندگان ، حاضرین در مراسم چندین عکس به یادگار با یکدیگر گرفتند. مراسم جشن در ساعت 13 ظهر به پایان رسید.

درباره‌ی Grey Admin

جوابی بنویسید