آخرین مطالب
خانه / اخبار / برگزاری کارگاه آموزشی تالاسمی ، انجمن تالاسمی استان گیلان
برگزاری کارگاه آموزشی تالاسمی ، انجمن تالاسمی استان گیلان

برگزاری کارگاه آموزشی تالاسمی ، انجمن تالاسمی استان گیلان

برگزاری کارگاه آموزشی تالاسمی ، انجمن تالاسمی استان گیلان

کارگاه آموزشی تالاسمی ، انجمن تالاسمی استان گیلان با حضور بیماران تالاسمی و خانواده هایشان ساعت ۱۰ صبح روز ۱۳۹۴/۰۸/۱۴ در محل سالن آمفی تئأتر بیمارستان الزهرا رشت برگزار گردید.

مراسم با تلاوت قرآن و سرود ملی آغاز شد. سپس آقای مجتبی زاهدی مدیرعامل انجمن تالاسمی استان گیلان جهت خیر مقدم چند دقیقه ای برای حضار صحبت نمودند و پس از آن سخنرانی های علمی به ترتیب با حضور دکتر بهرام دربندی و دکتر عادل باقرسلیمی (فوق تخصص خون و آنکلوژی) ادامه یافت و در پایان سخنرانی علمی دوم ۲ سوال از بین سخنرانیها برای حضار مطرح گردید.

 پس از پذیرایی و دقایقی استراحت  دکتر داودی ریاست محترم سازمان انتقال خون گیلان نیز درباره مسائل مختلف بانک خون و خون سالم سخنرانی نمودند و به سولات بیماران نیز پاسخ دادند. در بخش دیگر برنامه از خانم عسگری پرستار بازنشسته بخش تالاسمی بیمارستان رازی از طرف انجمن تالاسمی استان گیلان تقدیر به عمل آمد.

در یکی دیگر از بخشهای برنامه نیز سخنرانان در قالب پنل پرسش و پاسخ به سوالات حضار پاسخ دادند.

در پایان برنامه نیز از دکتر داودی رییس سازمان انتقال خون استان گیلان و آقایان دکتر بهرام دربندی و دکتر عادل باقر سلیمی (سخنرانان علمی برنامه) و دکتر بابایی نماینده شرکت داروسازی اکسیر حامی کارگاه آموزشی ، از طرف انجمن تالاسمی تقدیر به عمل آمد.

همچنین قرعه کشی بین شرکت کنندگان در این کارگاه آموزشی برگزار شد و به ۱۰نفر از عزیزان که به ۲ سوال مطرح شده پاسخ صحیح دادند هدایایی به رسم یادبود اهدا گردید.

انجمن تالاسمی گیلان از داروسازی اکسیر اصلی ترین حامی مالی این کارگاه آموزشی و انجمن تالاسمی ایران به جهت حمایتهای بی دریغ خود جهت برگزاری این کارگاه آموزشی و شرکتهای صنایع شیر ایران پگاه ، آب معدنی کوهرنگ(اشی مشی) و آبمعدنی واتا و همچنین تیم اجرایی برنامه کمال تشکر و قدردانی را دارد.

IMG_3695۱

IMG_3721

۲

۳

IMG_3948

IMG_3956 IMG_3958

IMG_3958

IMG_3962 IMG_3967 IMG_3972 IMG_3973 IMG_3975

IMG_4012

درباره‌ی Gilan-Ts

جوابی بنویسید