آخرین مطالب
خانه / گالری عکس / اردوی تفریحی قصر بازی مورخ 1391/12/13
اردوی تفریحی قصر بازی مورخ 1391/12/13
اردوی تفریحی قصر بازی مورخ 1391/12/13

اردوی تفریحی قصر بازی مورخ 1391/12/13

اردوی تفریحی قصر بازی مورخ 1391/12/13

انجمن تالاسمی استان گیلان همچون سالهای گذشته بار دیگر اقدام به برگزاری اردوی تفریحی یک روزه نمود. هر چند برگزاری این اردوها در 3 سال گذشته به خاطر بروز مشکلاتی دچار خلل شده بود ، اما به یاری خداوند بزرگ و همت عزیزان زحمتکش در انجمن تالاسمی گیلان این اردو امسال با حضور بیماران تالاسمی و خانواده هایشان در محل قصر بازی که واقع در جاذه رشت به انزلی است ، برگزار گردید.


در این مراسم بیماران سراسر استان حضور داشتند که تعداد آنها به 120 نفر می رسید.( لازم به ذکر است که به دلیل محدود بودن تعداد افراد ثبت نامی ، انجمن از پذیرش تعداد بیشتری از عزیزان معذور بود.).

پس از آمدن همه عزیزان به محل و مستقر شدن در سالن آمفی تأتر مجتمع قصر بازی ، آقایان مجتبی زاهدی مدیر عامل محترم انجمن تالاسمی گیلان وسید  مجتبی میرعبدالعظیمی قائم مقام ایشان جهت توضیح برخی مسائل و نکات در رابطه با اردوی فوق سخنرانی کوتاهی را ایراد نمودند و سپس با تقسیم کارتهای بازی ، عزیزان به محل قصر رفته و به بازیهای مورد علاقه خود پرداختند.

در حاشیه برگزاری این اردو ی تفریحی نیز مسابقات فوتبال دستی با همکاری انجمن و مدیریت قصر بازی برگزار شد. در این مسابقات 13 تیم که هر تیم شامل 2 بازیکن بود حضور یافتند که در پایان یک تیم از مرکز درمانی 17شهریور رشت به مقام قهرمانی رسید که توسط مدیریت مجموعه قصر بازی مورد تقدیر قرار گرفت.

درباره‌ی Grey Admin

جوابی بنویسید