آخرین مطالب
خانه / اخبار / ارایه یک روش جدید برای درمان بیماری های هپاتیت C و ایدز
ارایه یک روش جدید برای درمان بیماری های هپاتیت C و ایدز

ارایه یک روش جدید برای درمان بیماری های هپاتیت C و ایدز

 ارایه یک روش جدید برای درمان بیماری های هپاتیت C و ایدز

سلول های بنیادی
تهران – ایرنا- دو پزشک مصری مدعی شدند پس از 20 سال فعالیت مستمر بر روی یک پروژه تحقیقاتی بالاخره روش جدیدی را برای درمان بیماری های هپاتیت C و ایدز کشف کرده اند.
به گزارش خبرنگار علمی ایرنا از منابع خبری ، این دو پزشک مصری به تازگی این روش درمانی را روی بیماران مبتلا به ایدز و هپاتیت C آزمایش کردند.
ˈاحمد امین ˈ یکی از پزشکان نیروهای مسلح مصر که بر روی این پروژه تحقیقاتی فعالیت می کند، گفت : نام این روش درمانی Complete Curing Device و مخفف آن سی سی دی (CCD )است و این روش در یکی از بیمارستان های نظامی مصر آزمایش شده است .

به گفته وی در این روش درمانی ویروس های ایدز و هپاتیت C ردیابی و سپس از بین برده می شوند و بدین ترتیب درمان کامل انجام می شود.
امین گفت: در این روش درمانی دو دستگاه که توسط بخش مهندسی نیروهای مسلح مصر ساخته شده است، به کار می رود . یکی از این دستگاه ها ویروس ها را پیدا می کند و دستگاه دیگر آنان را از بین می برد.
وی خاطرنشان کرد: مدت درمان با استفاده از این روش درمانی 6 ماه است. ویروس ها در بدن همه بیمارانی که این روش درمانی بر روی آنان اعمال شده ، پس از سپری شدن دوره درمان، ناپدید شده است.

 

منبع

درباره‌ی Grey Admin

جوابی بنویسید